fbpx
Sale!

S.Giutso Dolce Bar 500 gr

600.00 ден

S.Giutso Dolce Bar Во зрна 500 gr

Мешавина од печени зрна кафе.

Пакет од 500 gr

Не е на залиха

Претежно изработена од висококвалитетна Арабика, Долче Бар е совршена мешавина за вистинско италијанско еспресо; поради својата елеганција, префинетост и извонредната сладост е одлична за секој момент од вашиот ден.