fbpx

S.Giusto Intenso 1000 gr

960.00 ден

S.Giusto Intenso Во зрна 1000 gr

Единечно потекло на печени зрна кафе

Пакет од 1000 gr.

Мешавина со силен и одлучувачки вкус: Интензивниот е совршен за почеток на денот и исто така одличен со млеко за правилно капучино.