fbpx

Goriziana Intenso Pods 1/20

270.00 ден

GORIZIANA INTENSE COFFEE IN PODS – BOX OF 20 PIECES

Една хартиена доза

Единечна тежина од 7 гр.

Кутија од 20 хартиени дози за кафе

Не е на залиха

INTENSO е мешавина од кафе Арабика и Робуста со силен, полно тело и упорен вкус со ноти на тост леб.

Кутија од 20 хартиени дози за кафе