fbpx

Go Caffe Espresso BIO ORGANIC 1/10 Nespresso

160.00 ден

Слатка деликатна арома, мешавина од органско кафе со висок процент на Премиум Арабика кафе,со потекло од најдобрите природни плантажи во Централна и Јужна Америка.

Не е на залиха