fbpx

EXTRA GOLD ORO 250 gr.

360.00 ден

Високо квалитетно италијанско еспресо кафе мешавина од најквалитетни зрна арабика со  киселкаст вкус  и арома на сладок ликер и чоколада.

Категории: ,