fbpx

S.Giutso Dolce Bar 1000 gr

1,150.00 ден

S.Giutso Dolce Bar Во зрна 1000 gr

Мешавина од печени зрна кафе.

Пакет од 1000 gr

Не е на залиха

Претежно изработена од висококвалитетна Арабика, Долче Бар е совршена мешавина за вистинско италијанско еспресо; поради својата елеганција, префинетост и извонредната сладост е одлична за секој момент од вашиот ден.