fbpx

S.Giusto Dolce Bar Pods 1/18

270.00 ден

PODS S.GIUSTO DOLCE BAR

Единечна тежина од 7 гр

Кутија од 18 хартиени дози за кафе

Не е на залиха

S.GIUSTO DOLCE BAR е мешавина составена главно од неверојатно квалитетно кафе Арабика. Долче Бар е мешавина од вистинско италијанско еспресо, кое со својата елеганција, префинетост и изразена сладост го придружува секој момент од вашиот ден.

Кутија од 18 хартиени дози за кафе