fbpx
Попуст!

S.Giutso Dolce Bar 500 gr

650.00 ден 600.00 ден

S.Giutso Dolce Bar Во зрна 500 gr

Мешавина од печени зрна кафе.

Пакет од 500 gr

Претежно изработена од висококвалитетна Арабика, Долче Бар е совршена мешавина за вистинско италијанско еспресо; поради својата елеганција, префинетост и извонредната сладост е одлична за секој момент од вашиот ден.