fbpx

S.Giutso Dolce Bar 1000 gr

1,150.00 ден

S.Giutso Dolce Bar Во зрна 1000 gr

Мешавина од печени зрна кафе.

Пакет од 1000 gr

Претежно изработена од висококвалитетна Арабика, Долче Бар е совршена мешавина за вистинско италијанско еспресо; поради својата елеганција, префинетост и извонредната сладост е одлична за секој момент од вашиот ден.